title

İletişim Bilgileri

Kurumsal
[ Sergi Mobilya ]

Kurumsal

Türk Mobilya sektöründe her zevke ve keseye uygun ürün seçenekleriyle yurt çapında kaliteli hizmet veren ender firmalar arasında yer alan firmamız 12000 m²si kapalı olmak kaydıyla 57.000 m²lik Kayseri Hacılar Organize Sanayi Genişleme Bölgesinde kurulmuştur.

Tesislerimiz son teknoloji ürünlerini kullanarak 01.03.2005 tarihinde kapasitesini % 40 oranında artırarak, sürekli büyümekte ve en mükemmel hizmeti verebilmek amacıyla yolunda mesafe kaydetmektedir.

Firmamızda MRP,ERP sistemi ve TSE –ISO 9001:2000 kalite yönetimi sistemi çalışmaları her geçen gün iyileştirilerek profesyonel ve dinamik yapıdaki ekibimizle devam etmektedir.

Yurt genelinde 500 e yakın satış noktasıyla kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Yeni oluşumlara, bayiliklere açık olan firmamız profesyonel pazarlama politikalarıyla kaliteli ve uygun fiyatta, göz alıcı, her zevke, her keseye uygun modern tasarımlarıyla ürünlerini müşterisine sunmaktadır.